Przyjęcie weselne zimą

wesele w zimie sale weselne

Zima to bardzo wyjątkowa pora roku, jest to też idealny czas na organizację przyjęcia weselnego. Zimą nie tylko dajemy Państwu promocyjne ceny i wspaniałe gratisy, ale także Zimą dostępne są specjalne atrakcje, które w innych porach roku nie są możliwe do zaoferowania.

Cena już od 155zł od osoby za nasze bardzo obfite menu!

Oprócz naszych stałych atrakcji takich jak: udziec pieczony, stół wiejski, stół serowy, stół winny, fontanna czekoladowa oferujemy także: pochodnie, ognisko, grzane wino, świąteczno-karnawałowy wystrój, liczne lampki i lampiony na terenie całego pensjonatu, rzeźby lodowe. Już teraz dajemy Państwu w prezencie Fontannę czekoladową, pochodnie, lampiony oraz grzaniec galicyjski gratis w dniu przyjęcia!

Zapraszamy do obejrzenia pięknej galerii zdjęć ukazującej nasz Pensjonat zimą, który w tym okresie wygląda naprawdę bajecznie. Ponadto jesteśmy pewni, że również fotograf, kamerzysta i orkiestra złożą Państwu bardzo korzystne oferty.

Serdecznie zapraszamy!

Gwarantujemy też Państwu bardzo promocyjne ceny na noclegi!

UWAGA – ceny promocyjne oraz gratisy dotyczą przyjęć powyżej 90 osób, przyjęcia mniejsze: ceny i gratisy do indywidualnej negocjacji.

Kontakt:

Magdalena Raniś-Rezmer – manager
606 21 31 35

Janusz Raniś – właściciel
606 43 83 42

info@siodlo.com.pl

wesele-zima-sala-weselna-pensjonat-siodlo-10 wesele-zima-sala-weselna-pensjonat-siodlo-1 wesele-zima-sala-weselna-pensjonat-siodlo-4 wesele-zima-sala-weselna-pensjonat-siodlo-7